Inwestorzy instytucjonalni

Na etapie projektowania obiektu niezwykle cennymi są uwagi i pomysły podmiotów posiadających praktyczne doświadczenie w swojej branży. Rozumiemy, że dobrze przygotowany projekt oraz mądre zastosowanie odpowiednich rozwiązań technicznych skutkuje optymalizacją kosztów konstrukcji budynku. Na etapie projektu podejmowane są ważkie decyzje skutkujące częstokroć poważnymi implikacjami w przyszłości. Świadczymy kompleksowe usługi doradztwa technicznego oraz wsparcia na etapie projektowania obiektu. Dzięki naszemu rozeznaniu na rynku i specjalistycznej wiedzy pomagamy naszym klientom w podejmowaniu mądrych i optymalnych kosztowo decyzji.

Inwestorom oferujemy wyjątkową usługę wsparcia przy projektowaniu zakresów z naszej branży na etapie powstawania projektu architektonicznego. Inwestor w takim przypadku otrzymuje gotowy projekt warsztatowy wraz z szczegółowym kosztorysem bez ponoszenia kosztów zaprojektowania i doboru optymalnych rozwiązań technicznych w przypadku wyboru naszej firmy jako wykonawcy umówionego zakresu.

Inwestorom, którzy posiadają obiekty na różnym stopniu zaawansowania oraz prowadzą działalność w różnych sektorach oraz na różnych rynkach oferujemy wyjątkową usługę zmniejszającą koszty nowej inwestycji. Jest to refurbishing fasad czyli usługa polegająca na rozebraniu starej fasady, odświeżeniu jej i montażu na nowym obiekcie w lokalizacji, która posiada mniejsze wymogi techniczne, estetyczne czy prawne niż rozebrany budynek.

Szczegółowo nasze usługi dla inwestorów i developerów opisuje poniższa lista:

  • Doradztwo na etapie powstawania projektu architektonicznego.
  • Kosztorysowanie robót.
  • Opracowanie dokumentacji zgodnej z standardem BIM.
  • Wykonawstwo fasad.
  • REFURBISHING FASAD.
  • Nadzór nad realizacją fasad.

Nie ma możliwości komentowania.