Strefa dostawcy

Motiveglass sp. z o.o. kooperuje z podwykonawcami oraz dostawcami z wszystkich branż, występujących w procesie projektowania, prefabrykacji i montażu fasad między innymi obiektów kubaturowych, infrastrukturalnych, ekologicznych czy specjalistycznych. Zgodnie z obowiązującymi w Motiveglass sp. z o.o. standardami i procedurami ZSZ prowadzimy stałą kwalifikację oraz ocenę dostawców.

Przedstawicieli firm zainteresowanych dołączeniem do grona naszych dostawców zapraszamy do wypełnienia poniższej ankiety. Wprowadzone dane posłużą naszym branżystom do przygotowania Państwa profilu w naszym systemie i pozwolą na wysyłanie zautomatyzowanych zapytań dotyczących aktualnych potrzeb zakupowych.

 

Ankieta kwalifikacyjna kontrahenta

Fields marked with an * are required
Help Text
Help Text

Administratorem danych jest Motiveglass sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi, przy Al. Kościuszki 103/105. Dane osobowe zamieszczone w powyższej ankiecie zbierane są przez Motiveglass sp. z o.o. wyłącznie w celu kwalifikacji Kontrahentów. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, jednakże bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi.

Nie ma możliwości komentowania.