Kilka słów o Motiveglass

 

Specjalizujemy się w pracach związanych fasadami budynków. Kompleksowo obsługujemy projekty o różnym stopniu skomplikowania i wielkości. Zajmujemy się kompleksową produkcją fasad aluminiowo-szklanych oraz wentylowanych oraz serwisami obiektów realizowanych przez nas lub powierzonych. Klientom dostarczamy produkty oraz usługi szyte na miarę.

Firma Motiveglass została założona w 2010 roku i w początkowym okresie swojej działalności specjalizowała się w naprawach szkła. W tej dziedzinie osiągnęliśmy bardzo dużo czego dowodem są zagraniczne realizacje zlecane przez klientów poszukujących specjalistów potrafiących poradzić sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami tej natury. Stopniowo i od podstaw poznawaliśmy fach budowlany wykonując coraz bardziej skomplikowane realizacje z zakresu serwisów i montaży szkła a później fasad, drzwi i okien. Kolejnym krokiem w naszym rozwoju było uruchomienie zakładu produkcji fasad wentylowanych a później słupowo-ryglowych oraz stolarki otworowej.

Naszą pracę znamy od podstaw, jesteśmy jaskrawym przykładem, że rozwój organiczny nie koliduje z postawą proinnowacyjną i szybkim tempem wzrostu.
Trzon naszej firmy stanowią osoby posiadające bogate doświadczenie w realizacji najbardziej wymagających kontraktów oraz specjaliści z doświadczeniem montażowym, produkcyjnym. W naszej firmie zatrudniamy osoby zaangażowane i z pasją dla których kolejny dzień w pracy stanowi powód do zadowolenia oraz interesujące wyzwanie.

Zarząd

Dawid Grabanowski – Prezes Zarządu
Pasjonat technologii i niedoszły programista. Absolwent kierunków ekonomicznych i doświadczony manager. W firmie zajmuje się nadzorem nad realizowanymi projektami, wytycza ścieżki, którymi podążamy i dostarcza wyzwań naszemu zespołowi. Nie pozwala abyśmy się nudzili i wspiera nas w opiece nad kluczowymi klientami. Jego największymi pasjami są nowoczesna technika i architektura.

Adam Malarski – Wiceprezes Zarządu
Człowiek orkiestra, zajmuje się sprawami bieżącej organizacji pracy firmy oraz współpracą z dostawcami. Opiekuje się przepływami finansowymi i dba o to aby każda złotówka została policzona i obejrzana dwa razy. Jego bogate doświadczenie wykorzystujemy w organizowaniu i załatwianiu spraw niemożliwych. Prywatnie pasjonat fotografii i rajdowiec.

 

Warto nam zaufać!

Wyróżnikiem naszej firmy względem konkurencji jest innowacyjność produktowa oraz procesowa, specjalistyczna wiedza i elastyczność! Podstawy nasze firmy stanowi pięć poniższych filarów.

1 Pracownicy

To nasz najważniejszy zasób. Wyselekcjonowana kadra, którą charakteryzuje dyscyplina i zaangażowanie w pracy to skarb. Jesteśmy dumni z naszej załogi, jej osiągnięć, wiedzy i pomysłowości w rozwiązywaniu nietuzinkowych problemów.

2 Sprawdzeni dostawcy

Świadomi zależności pomiędzy terminowością, jakością a dbałością o szczegóły na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego zadbaliśmy o bazę sprawdzonych, rzetelnych dostawców, którzy stanowią solidne wsparcie przy skomplikowanych realizacjach.

3 Najwyższa jakość

W oparciu wdrożoną procedurę ISO:9001 zarządzamy procesami naszej firmy tak aby jakość naszych produktów spełniała najwyższe rynkowe standardy. Dobrze wykonana robota zadowala nie tylko klienta ale przede wszystkim nas.

4 Building Information Modeling

Jako jedni z nielicznych przygotowaliśmy naszą firmę na wymogi jakie stawia BIM przed wykonawcami. Wdrożyliśmy nowoczesny standardy w zakresie projektowania a także współpracy z innymi uczestnikami budowy.

5 Innowacyjność i samodoskonalenie

Pomimo faktu, iż nie jesteśmy wielką firmą w naszych zakładach prowadzimy nieustający proces ulepszania naszych produktów, technologii i narzędzi. Samodzielnie opracowujemy zaawansowane technologicznie projekty, które oferujemy naszym klientom jako rozwiązanie skomplikowanych zagadnień. Projektowanie najbardziej skomplikowanych elementów pozostawiamy naszym inżynierom  ponieważ jesteśmy pewni ich możliwości oraz pragniemy najcenniejsze doświadczenia zachować w firmie.